BALTIC MARITIME AGENCY

EnglishLatvianRussianFrenchWeather in RigaEsiet sveicināti mūsu mājas lapā!

 

Būsim pazīstami- mēs esam sabiedrība ar ierobežotu atbildību “Baltijas Jūras Aģentūra”, kuras galvenie darbības veidi ir kuģu aģentūras pakalpojumi, starpnieka pakalpojumi, kravu nosūtīšana un muitas formalitāšu kārtošana.

 

Mūsu kompānijas pamatdarbība ir kuģu aģentūras pakalpojumi. Sabiedrība ar ierobežotu atbildību “Baltijas Jūras Aģentūra” tika nodibināta 2000. gada oktobrī, lai sniegtu visaugstākās kvalitātes pakalpojumus mūsu klientiem.

 

Jau no pirmās darbības dienas mēs darbojāmies kā kuģu aģenti Rīgas ostā. No 2001. gada augusta mēs darbojāmies kā Latvijas Kuģniecības līnijkuģu un sausās kravas kuģu departamenta aģenti. Līnija “Flanders Latvia” ir vedusi kuģus no Rīgas uz Antverpeni, Roterdamu, Felikstovu un Aimingemu.

 

Mums ir izdevies izveidot ražīgu un kvalificētu darbinieku komandu ar milzīgu pieredzi kravas pārvadājumu un jūras transportā, kas pārzina visas šī biznesa nianses. Mēs strādājam ar pilnu atdevi, pieliekot visus pūliņus, lai varētu tālāk pilnveidot darbu ar konteineriem. Varam nodrošināt visus pakalpojumus jebkāda veida kravas pārvadājumiem, esam pieredzējuši sauszemes un dzelzceļa pārvadājumos Baltijas valstīs un Krievijā. Mūsu darba labo rezultātu apliecinājums ir tas, ka “Baltijas Jūras Aģentūra” ir sestā lielākā aģentūra Rīgā ar apgrozījumu 5,500,000 ASV dolāru 2003. gada beigās, ar specializāciju metāla, ogļu un konteineru pārvadājumu biznesā.

 

Mēs ceram, ka informācija par mums un mūsu piedāvājumiem, ko Jūs šeit varat atrast, palīdzēs mums veidot ražīgu sadarbību, un sniegs labus rezultātus mūsu turpmākajā darbā.

 

 

 

Ar vislabākajiem novēlējumiem,

 

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību “Baltijas Jūras Aģentūra”.

AtomDesign